0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

هزینه لیپوماتیک

دسته بندی ها : روش های پیکرتراشی 25 شهریور 1399 ادمین سایت 1003 بازدید
هزینه لیپوماتیک شکم

هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک به تعداد قسمت ‌هایی که باید تحت درمان قرار گیرند، نوع لیپوماتیک، زمان بیهوشی و نوع بیهوشی، مانیتورینگ بیمار در خلال انجام عمل، میزان پیچیدگی فرایند (ممکن است یک بیمار برای مرتبه دوم یا حتی سوم تحت این فرایند قرار گیرد) و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد.

حجم یک عامل تأثیرگذار در هزینه‌های لیپوماتیک محسوب نمی‌ شود. هزینه انجام لیپوماتیک معمولاً بر اساس وزن چربی که برداشته می ‌شود تعیین می ‌شود.

قسمت فوقانی و تحتانی شکم گران ‌ترین و قسمت داخلی ران ‌ها ارزان‌ ترین قسمت است.

به هر حال، حتی این نیز نمی ‌تواند در تخمین دقیق قیمت‌ ها کمک کند زیرا هزینه‌ های عمل بسیار متغیر بوده و حتی برای یک قسمت مشابه از بدن برای هر فردی متفاوت است.

برای تخمین دقیق هزینه‌ ها، باید با پزشک مشورت کرده و پیشنهاد قیمت وی را به صورت مکتوب دریافت کنید.

 

 

قیمت لیپوماتیک

 

 

 

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک یک روش جراحی است که برای برداشتن چربی ‌هایی که در برخی قسمت ‌های بدن انباشته شده‌اند به کار برده می‌ شود.

چربی با استفاده از روش مکش از برخی قسمت‌ های بدن مانند گردن، ران ‌ها، باسن، شکم یا دست‌ ها برداشته می‌ شوند تا کانتورهای بدن بهبود یابند.

جراح در لیپوماتیک شکاف ‌هایی در قسمت تحت درمان ایجاد کرده و پس بی حس کردن بیمار یک کانال برای دسترسی ابزاری به نام کانولا به محتویات چربی ایجاد می ‌کند.

کانولا از طریق شکاف ایجاد شده وارد قسمت تحت درمان شده و چربی ‌ها را به سمت بیرون می‌ کشد. در روش لیپوماتیک کانولا لرزش داشته تا چربی‌ ها را بدون ایجاد درد تجزیه کرده و سپس آن ها را به وسیله مکش از بدن خارج نماید.

لیپوماتیک و مزایای آن:

برخی از مزایای جراحی لیپوماتیک به شرح زیر است:

 • یکنواختی چربی در زیر پوست و مانند سایر دستگاه های مکش باعث چربی ها زیر پوست به صورت برآمدگی درنمی آیند.
 • تعداد روزهای پوشیدن لباس فشرده سازی بدن در این جراحی بسیار کوتاه است و به مدت 2 هفته ادامه دارد.
 • در لیپوماتیک جمع شدن پوست و شکل دادن به آن به مراتب بهتر از سایر جراحی ها است.
 • در این عمل جراحی از بی حسی موضعی استفاده می شود.
 • میزان تورم و ترشحات در این عمل جراحی بسیار کم است.
 • احتمال عفونت بسیار کم است.
 • احتمال آمبولی چربی کم است و تاکنون هیچ موردی گزارش نشده است.
 • نیازی به بستری شدن ندارد و فرد بعد از درمان مرخص می شود.
 • کوفتگی و آسیب دیدگی بدن در این عمل جراحی کمتر است بنابراین نسبت به سایر جراحی ها راحت تر است.

 

لیپوماتیک در کدام نواحی بدن قابل انجام است؟

نواحی از بدن که می توان بر روی آن ها عمل لیپوماتیک را انجام داد به شرح زیر است:

 • شکم
 • پشت
 • باسن
 • سینه
 • قسمت های داخلی زانو
 • ران
 • پهلوها
 • گردن و ناحیه زیر چانه
 • قسمت داخلی و خارجی ران ها
 • بالای بازوها

 

 

 

جراح لیپوماتیک

 

 

 

 

عوامل تعیین ‌کننده قیمت لیپوماتیک شکم، پهلو، ران و بازو:

انجام جراحی زیبایی و پلاستیک یک سرمایه ‌گذاری مادام ‌العمر برای سلامتی، زیبایی و شادکامی شما است.

در حالی که هزینه انجام این عمل‌ ها یک عامل مهم در تصمیم‌ گیری‌های شما است خردمندانه است که برای دست‌ یابی به بهترین نتایج و حصول بیشترین رضایت یک جراح قابل اعتماد و یک کلینیک حرفه ‌ای را انتخاب کنید.

از آن جا که عمل لیپوماتیک برای هر بیمار متفاوت است، هزینه درمان نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 

 

 در زیر برخی عوامل تأثیرگذار در قیمت انجام عمل لیپوماتیک توضیح داده شده است:

دستمزد جراح:

دستمزد پزشک برای انجام عمل جراحی لیپوماتیک شامل جبران زمان صرف شده برای انجام عمل، کامل کردن عمل مربوطه، میزان دشواری عمل و تعداد مناطقی که باید تحت عمل قرار گیرند می ‌شود.

اگر این عمل را در ترکیب با برخی عمل‌های دیگر انجام شود، ممکن است برخی جراحان پلاستیک دستمزد کمتری دریافت کنند.

تجربه جراح:

یک جراح مجرب، آموزش ‌دیده و بسیار مشهور دستمزد بیشتری نسبت به یک پزشک کمتر شناخته ‌شده دریافت می‌ کند.

به هر حال، با توجه به واقعیت پیچیدگی این عمل جراحی، افراد تمایل دارند که هزینه بیشتری پرداخت کنند زیرا نتایج حاصله به تجربه و تبحر جراح بستگی دارد.

 

 

 

لیپوماتیک چیست

 

 

 

 

امکانات کلینیک:

بیشتر جراحان عمل لیپوماتیک را در مطب یا کلینیک شخصی خود انجام می‌ دهند. به هر حال، در مواردی که جراح مورد انتخاب شما امکانات انجام این عمل را ندارد، عمل جراحی را در بیمارستان انجام می ‌دهد.

قیمت محل انجام عمل از دستمزدها جدا است، بیماران برای افزایش راحتی و اطمینان بیشتر حاضر به پرداخت مبالغ بیشتری هستند.

 

 

هزینه بی ‌حسی:

عمل لیپوماتیک تحت بیحسی موضعی انجام می‌ شود. درست مانند جراحی‌ های دیگر، دستمزد متخصص بیهوشی نیز جداگانه محاسبه می ‌شود.

معمولاً دستمزد این متخصصان بر اساس شهرت و تجربه آن ها تعیین می ‌شود. دستمزد متخصص بیهوشی بر اساس زمانی که فرد تحت بیهوشی قرار می‌ گیرد، نوع داروهای مصرفی برای بیهوشی و پیچیدگی شرایط (هر گونه بیماری و نگرانی در هنگام انجام عمل جراحی) مشخص می ‌شود.

شرایط خاصی که نیاز به توجه ویژه متخصص بیهوشی دارد مانند بالا بودن فشار خون، دیابت و وجود برخی داروها در سیستم بدن که با داروهای بیهوشی تداخل دارند ممکن است باعث افزایش هزینه‌ های بیهوشی شوند.

 

نکات مهم قبل از انجام لیپوماتیک:

 • نخستین قدم انتخاب یک مرکز تخصصی معتبر برای عمل است تا به شما در تعیین میزان چربی اضافی در نواحی مورد نظر کمک کند.
 • در جلسه اول، پزشک ابتدا انتظارات و خواسته های شما از عمل لیپوماتیک را بررسی می کند و بسته به شرایط شما مانند قد، وزن و میزان چربی تعیین می کند که آیا انتظارات شما منطقی است یا خیر.
 • سپس تعداد جلسات مورد نیاز برای عمل را براساس توده چربی یا نواحی مورد نیاز برای شما مشخص می شود.
 • در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید.
 • به یک مرکز درمانی معتبر و جراح لیپوماتیک حاذق مراجعه کنید.
 • قبل از انجام هر کاری یک جلسه مشاوره داشته باشید
 • اگر دارویی مصرف می کنید به پزشک خود بگویید.

 

 

متخصص لیپوماتیک

 

 

 

مراقبت ‌های حین و پس از انجام عمل جراحی:

پس از انجام عمل جراحی لیپوماتیک، بیماران ممکن است نیاز به مراقبت یا مصرف داروهای دیگری داشته باشند. هزینه ‌های مواد شامل قیمت ‌های ابزار جراحی و وسایل زمان ریکاوری می‌ شود.

برای مثال پس از انجام عمل لیپوماتیک باید از گن‌ ها مخصوصی در دوران بهبودی استفاده شود. این عوامل بر قیمت ‌های نهایی درمان تأثیر می‌ گذراند بیماران باید به یاد داشته باشند که مراقبت ‌های پس از انجام عمل، هزینه‌ های بیهوشی و هزینه امکانات در غالب اوقات در تخمین‌ های اولیه هزینه‌ های درمان محاسبه نمی‌ شوند.

محل انجام عمل:

ممکن است بیماران برای انجام این عمل در یک قسمت مشابه بدن در محل‌های مختلف هزینه‌ های متفاوتی پرداخت کنند دستمزد پزشک و قیمت ‌های بیمارستانی از یک شهر تا شهر دیگر یا حتی از یک محل تا محل دیگر در یک شهر متفاوت است.

 

 

آیا انجام لیپوماتیک ارزان قیمت عقلانی است؟

تصمیم ‌گیری در مورد انجام عمل لیپوماتیک صرفاً نباید بر اساس قیمت اتخاذ شود.

ارزان ‌ترین عمل ممکن است به این معنا باشد که جراح این عمل را به سرعت انجام داده و به درستی آن را به اتمام نرساند.

لیپوماتیک یک عمل جراحی است که با مهارت دست انجام می ‌شود. آیا شما بر اساس قیمت تصمیم به خرید یک نقاشی و اثر هنری می ‌گیرید یا بر اساس توانایی و مهارت نقاش و عوامل زیبایی شناختی موجود دران اثر تصمیم به خرید می ‌گیرید؟

این که تصمیم خود را بر اساس شهرت جراح، مهارت و توانمندی او، تجربه و توانایی‌ های وی در برقراری ارتباط حرفه ‌ای، صادقانه و راحت و غیر عجولانه کاملاً قابل توجیه است. 5

سال پس از انجام عمل لیپوماتیک، شما ممکن است به یاد نیاورید که چه مبلغی را برای انجام این عمل پرداخت کرده بودید اما کیفیت نتایج حاصل از این عمل تا پایان عمر به شما خواهد بود.

شایع ‌ترین ناامیدی پس از انجام عمل لیپوماتیک نارضایتی در مورد میزان بهبودی حاصل شده (به نظر می‌ رسد کاری روی بدن انجام نشده است) یا ناخشنودی از به وجود آمدن ناهمواری‌ ها روی بدن است.

هزینه عمل لیپوماتیک نباید اساس انتخاب جراح توسط شما باشد. بدن خود را ارزان در یک معامله قرار ندهید.

 

 

 

مراقبت های لیپوماتیک

 

 

 

لیپوماتیک شکم و پهلو:

هزینه ی لیپوماتیک شکم و پهلو موضوعی است که در ادامه به آن پرداخته خوهد شد. لیپوماتیک یکی از بهترین و جدید ترین و کم خطر ترین روش لیپوساکشن است که می توان از این روش برای تخلیه چربی های اضافی بدن مانند شکم ، پهلو، ران، بازو و ساق پا استفاده کرد .

لیپوماتیک بر خلاف روش های قدیمی و سنتی برای لاغری،  درصد آمبولی در این روش بسیار کم و حتی نزدیک به صفر است ‌. لیپوماتیک شکم و پهلو یک روش لاغری تایید شده توسط سازمان بهداشت است.

 

 لیپوماتیک شکم چیست؟

زمانی که افراد دچار چاقی های موضعی در ناحیه شکم و پهلو می شوند و این چربی های موضعی با ورزش کردن و رژیم های غذای رفع نمی شود و یا می خواهند از طریق روش های سریع تر به لاغری برسند ، به سراغ انجام عمل لیپوماتیک شکم و پهلو می روند .

این روش باعث کاهش سریع وزن و از بین رفتن چربی های موضعی شکم و پهلو می شود و بدون درد و عوارض است .

لیپوماتیک شکم‌ مناسب افرادی است که می خواهند در مدت زمان کوتاهی و بدون هیچ عارضه ای به لاغری دست پیدا کنند.

لیپوماتیک شکم دارای طرف داران زیادی است، دلیل محبوبیت آن هم این است پس از انجام لیپوماتیک شکم با رعایت یک سری نکات و رژیم های غذایی اثرات آن ماندگار است و می توانید برای همیشه از شر این چربی های موضعی راحت بشوید.

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو:

لیپوماتیک یک نوع پیکر تراشی است و می توان از آن برای از بین بردن چربی های بدن استفاده است کرد.

 

 

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

 

 

 

محل مورد نظر برای انجام لیپوماتیک:

یکی دیگر از عواملی که روی هزینه لیپوماتیک تاثیر بسزایی می گذارد محل انجام لیپوماتیک است . هرچه چربی های محل مورد نظر بیشتر باشد قیمت انجام لیپوماتیک بیشتر است.

مزایای لیپوماتیک بخش مرکزی شکم:

 • با لیپوماتیک بخش مرکزی شکم، می توان به تمام زوایای شکم دسترسی پیدا کرد و سلول های چربی را در تمام بخش های شکم به صورت یکدست تجزیه کرد.
 • در بیمارانی که پوست آن ها از نظر قابلیت ارتجاعی بسیار ضعیف است، از تکنیک های متفاوت و پیشرفته تری در حین لیپوماتیک استفاده می شود تا به حفظ قابلیت ارتجاعی پوست آنها کمک زیادی بشود.
 • لوله کانولا کاملا موازی با سطح پوست وارد شکم می شود و از ایجاد گودی بر روی شکم یا آسیب ناخواسته به بافت های اطراف جلوگیری می کند.
 • بدن برای بهبود صدمات و آسیب ها، گرم کردن بدن و ذخیره انرژی به چربی نیاز خواهد داشت اما با این حال، گاهی اوقات مقدار چربی دریافتی، بیش از حد معمول بوده و به صورت چربی های اضافی در ناحیه شکم جمع خواهند شد. لیپوماتیک با حذف و از بین بردن چربی های اضافی موجب زیبایی ظاهر اندام و هیکل خواهد شد.
 • پیکرتراشی می تواند سلولیت های پوستی را از بین ببرد. برخی از افراد بر این باورند که سلولیت ارتباط مستقیم با میزان چربی موجود در بدن دارد در حالی که گاهی اوقات افراد لاغر اندام نیز دچار سلولیت می شوند.
 • برای همه ی افراد مخصوصا بانوان، داشتن چربی های اضافی در شکم ناراحت کننده بوده و موجب ایجاد حس شرمساری در آن ها خواهد شد. بسیاری از افراد پس از انجام لیپوماتیک و رسیدن به اندام ایده آل خود، اعتماد به نفسشان افزایش می یابد.
 • چربی های اضافی، موجب ایجاد بیماری هایی مانند فشار خون بالا، بیماری های قلبی، دیابت و حتی افسردگی خواهد شد؛ بنابراین با حذف چربی های اضافی می توان از بروز این بیماری ها جلوگیری کرده و در جهت درمان آن ها کوشید.
 • لیپوماتیک روشی درمانی و مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشد.

 

 

تیم فوق تخصصی پالادیوم بیوتیلیپولیز کامرانیه

ادمین سایت

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :